انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

راهنمای جامع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

ارائه راهکارهایی مهم جهت شروع نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد | پذیرش مشاوره، هدایت و آموزش انجام پایان نامه با سطح علمی بالا

از انتخاب موضوع تا انجام پایان نامه بصورت کامل؛ با آموزشهای کامل در کنار شمائیم – ضمانت اخذ بالاترین نمره جلسه دفاع

می توانید هم اکنون با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید: 09195188784 – 09101502239

راهنمای انجام صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه همواره یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بوده است علی الخصوص عزیزانی که شاغل هستند و بدلیل ضیق وقت، قادر به تخصیص وقت کافی برای مطالعه و پژوهش ندارند و به همین سبب ممکن است فرصت نگارش پایان نامه و دفاع از آن را از دست بدهند.
به این دانشجویان توصیه می شود جهت جلوگیری از بین رفتن فرصت دفاع از پایان نامه؛ از خدمات مشاوره موسسات استفاده کنند. ما در تمام چالشهای پایان نامه تان در کنار شما هستیم و مطمئن باشید آنهایی که با هم سختی ها را تجربه می کنند، همانهایی هستند که با هم موفقیت را جشن می گیرند.
شما بهترین موسسه انجام پایان نامه را انتخاب کرده اید، در قبال این اعتماد شما؛ ما هم بهترین خدمات را ارائه می کنیم و تا جلسه دفاع در کنار شمائیم.

راهنمای انجام پایان نامه

تعیین جدول زمانی برای نوشتن پایان‌نامه

در انجام پایان نامه برای دانشجویان؛ ابتدا جدول زمان بندی برای کل پروژه تدوین می گردد. داشتن جدول زمانی راهی عالی برای پیگیری پیشرفت محقق در جریان نوشتن پایان نامه است. برای ایجاد جدول زمانی، محقق ابتدا پایان‌ نامه را به چند بخش تقسیم و زمان تقریبی را تعیین می کند. مهم است که در مورد این زمان‌بندی‌ها محقق واقع‌بین باشد و شرایط و محدودیتهای دانشجو را در نظر بگیرد چراکه اگر زمان بندی پروژه واقع بینانه نباشد ممکن است معضلاتی پیش آید. تعیین اهداف واقع‌بینانه می‌تواند به دانشجو کمک کند و انگیزه و استرس کمتری داشته باشد.

تحقیق جامع و اولویت بندی کارها

در اقدام بعدی محقق باید فهرستی از منابعی که می‌خواهد در پایان‌نامه استفاده کند، تهیه کند. پیشنهادات استاد راهنما در خصوص استفاده از منابع هم می تواند مد نظر قرار گیرد ضمنا با بررسی منابع معتبر موجود در کتابخانه‌ها، کتبی که پیرامون موضوع وجود دارد را مطالعه نماید. همچنین از منابع آنلاین استفاده کند: Google Scholar مکان خوبی برای جستجوی منابع است.
اولویت‌بندی در انجام پایان نامه نقشی کلیدی دارد. محقق با مشورت دانشجو در قدم اول تصمیم میگیرند که مهم‌ترین کارها چیست و آن‌ها را در اولویت اصلی خود قرار دهند. همچنین محقق می‌تواند که یک دفترچه برای یادداشت هر ایده جالبی که در حین نوشتن به فکرش می‌رسد داشته باشد.

برخی از اساتید راهنما به طور کلی مشتاق هستند تا در مورد هر مشکلی که ممکن است دانشجو در خلال انجام پایان نامه داشته باشد مطلع شود بنابراین دانشجو می‌تواند استاد راهنمای خود را در جریان کارهای که انجام داده است بگذارد و از او راهنمایی‌های لازم را بگیرد. با گزارش دادن به استاد راهنما در مورد پیشرفتی که انجام شده است به محقق نیز انگیزه می‌دهد و می‌توانند باعث افزایش کیفیت تحقیق شود.

صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد

یکی از مهم‌ترین بخش‌ از مراحل نوشتن پایان نامه؛ انتخاب موضوع است. دانشجو باید به این نکته توجه کند که موضوع پایان‌نامه جهت و مسیر تحقیق محقق را نشان می‌دهند. در انتخاب موضوع باید به نکات زیر توجه کرد:
اولا محقق باید موضوعی را انتخاب کند که دانشجو به آن علاقه داشته باشد.
ثانیا محقق باید موضوعی را انتخاب کند که نه انچنان گسترده باشد که دانشجو از مطالعه و درک آن خسته شود و نتواند ارائه کند و نه آن‌قدر ساده و کوتاه باشد که دانشجو نتواند نظر استاد راهنما را در پایان نامه جلب نماید.
محققین مجموعه پیش از انتخاب موضوع پایان نامه مطالعات کاملی را در رابطه با مقالات مرتبط انجام می دهند و موضوع باید نوآوری لازم را داشته باشد.

توجه در انتخاب استاد راهنما و نیز یافتن منابع معتبر برای پایان نامه

یکی از مسائل مهم و کلیدی در پایان نامه نویسی؛ استفاده از منابع معتبر و غنی است و اینکه محقق از چه راه‌های باید اطلاعات مربوط به موضوع را جمع‌آوری کند. محقق لازم است تا دسترسی کامل به منابع خارجی به ویژه‌های سایت‌های حاوی کتب معتبر، پایان‌نامه و مقاله دیجیتالی هستند داشته باشد. امروزه سایت‌های زیادی وجود دارند که دارای کتب و پایان‌نامه‌های دیجیتال هستند و می‌توان به صورت رایگان از آن‌ها منابع مورد نیاز را دانلود و مطالعه کرد بدیهی است استفاده از منابع معتبر و به روز نقشی مهم بر کیفیت انجام پایان نامه دارد و با مداومت در این امر مهم موفقیت از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیک تر است
جهت آشنایی با بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه میتوانید صفحه مزبور را مطالعه نمایید.

انجام یک تحقیق عمیق؛ لازمه نوشتن پایان نامه با کیفیت

برای آغاز نوشتن کامل فصلهای پایان نامه؛ محقق نیازمند این است که یک تحقیق عمیق همسو با پروژه انجام بدهد و چهارچوب تحقیق خود را تعین کند تا از اتلاف وقت دانشجو جلوگیری کند. در اینجا چند توصیه سریع در مورد چگونگی گذراندن مرحله تحقیق وجود دارد:
منابع مناسب را برای جستجوی اطلاعات انتخاب کند. از اینترنت به عنوان نقطه شروع برای جستجوی خود استفاده کند. از وبلاگ‌ها، پورتال‌های آموزشی، انجمن‌ها و مقالات استفاده کند. برای دانشجویانی که در زمینه مدیریت بازاریابی فعالیت می‌کنند، از منابعی مانند مجله مدیریت بازاریابی استفاده کند. بعنوان مثال اگر پایان‌نامه خود را در رابطه با مدیریت مالی می‌نویسد، به دنبال پایگاه‌های دیجیتالی در رابطه با مدیریت مالی باشد. بااین‌حال، محقق باید مطمئن شود که همه منابعی که از اینترنت کسب می‌کند معتبر باشند. از Google Scholar برای یافتن منابع قابل‌اعتماد مورد علاقه خود استفاده کند.

نگارش صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

برنامه‌ریزی در نوشتن پایان‌نامه

تمامی پروژه هایی که در مجموعه دانشپورت پذیرفته می شوند؛ با برنامه ریزی دقیق همراه است. وقتی محقق برنامه‌ریزی محکمی داشته باشد، نوشتن پایان نامه به آرامی و بدون استرس پیش می‌رود. به همین دلیل، محقق باید یک طرح کلی برای پایان‌نامه خود تهیه کند. محقق اکنون پروپوزال را دریافت کرده که به عنوان یک طرح اولیه برای پایان‌نامه عمل می‌کند. بااین‌حال، لازم است طرح کلی‌تری برای یک پروژه پیچیده و بزرگ همانند پایان نامه ایجاد شود.

برخی نکات کلیدی در انجام پایان‌نامه

کسب اطلاعات کامل در رابطه با موضوع پایان نامه
محققین مجتمع دانشپورت به این نکته توجه دارند که مهم‌ترین عاملی که در زمان انجام پایان نامه به آنان و دانشجویان کمک خواهد کرد افزودن دانش خود در رابطه با موضوع است. محقق باید در قدم نخست همه حوزه‌های مورد نیاز را مورد تحقیق قرار دهد.

توجه به زمان در نگارش بخشهای مختلف پایان نامه
یکی از مسائل مهم در امر نوشتن پژوهش توجه به زمان است. محقق باید در رابطه با زمان برنامه ریزی خوبی داشته باشد چراکه در صورت از دست داد زمان دانشجو ممکن است با فشار و استرس بالایی روبه‌رو شود که ممکن است پیامدهای نامطلوبی داشته باشد و برای جبران زمان؛ در بعضی از بخشها تعجیل شود که در این صورت پروژه از اعتبار آن‌چنانی برخوردار نخواهد بود و کیفیت لازم را نخواهد شد و چه‌بسا از سوی داوران رد شود.

 مدیریت فشار و استرس در نوشتن فصلهای پایان نامه
سرعت عمل در انجام پروژه باعث آرامش خواهد شد و دانشجو از استرس و فشار در امان خواهد بود. در صورتی که محقق سرعت عمل مورد نیاز در نوشتن پایان‌نامه را نداشته باشد ممکن است دانشجو با حجم بالایی از فشار و استرس روبه‌رو خواهد شد.

ارتقاء کیفیت پایان نامه
یکی از مزیت‌های مهم سرعت عمل داشتن در نوشتن پایان نامه؛ افزایش کیفیت پروژه است چراکه محقق بدون وجود فشار و استرس و با آرامش مشغول نوشتن و در نهایت تحویل یک پروژه کامل و بدون نقص خواهد شد. در صورتی که سرعت عمل مورد نظر نداشته باشد ممکن است دانشجو با حجم بالایی از فشار روبه‌رو شود.

به اتمام رساندن پروژه در زمان تعیین‌شده؛ از مزایای دانشپورت
محققین مجتمع دانشپورت با سرعت عمل بالایی که ناشی از تجربه و مهارت آنهاست می‌توانند پروژه خود را در زمان مد نظر به اتمام برساند و این موقعیت برای دانشجو ایجاد شود که در زمان تعیین‌شده؛ با موفقیت کامل از پایان نامه اش دفاع کند.

نکته آخر:

همانطور که می دانید؛ برای نوشتن اصولی و صحیح پایان نامه، نکات بسیار دقیقی باید رعایت شود که نه تنها اعتبار و حیثیت دانشجو مخدوش نشود بلکه با ارائه یک پایان نامه فاخر و با کیفیت، موجب تحسین استاد راهنما و هیئت داوران شود. خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه در مجموعه دانشپورت این اطمینان را برای دانشجویان عزیز ایجاد می کند و مطمئن باشید کیفیتی مطلوب در کلاس جهانی، فقط در تخصص یک موسسه آموزشی معتبر است.

آشنایی با همکاران ما

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت
 نوشتن پایان نامه مدیریت از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و یک کار مطلوب و فاخر می تواند تاثیر بسیاری در موقعیت شغلی و ایجاد فرصتهای بینظر ایجاد نماید.

استخدام کارشناس ارشد زبان انگلیسی
فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تمام گرایشهای زبان انگلیسی می توانند بعنوان شغل دوم با کسب درآمد مطلوب و مناسب بصورت دورکاری همکاری داشته باشند

انجام پایان نامه حقوق خصوصی
نوشتن پایان نامه رشته های حقوق؛ دانش و مهارت بسیار بالایی را می طلبد و نگارش یک پایان نامه قوی و خلاقانه از عهده هر محققی بر نمی آید. با بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق خصوصی آشنا شوید

انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت
تنها چند موسسه معدود وجود دارد که می تواند پایان نامه مدیریت را با بهترین کیفیت ممکن و در زمانی کوتاه ارائه کند. یکی از این موسسات معتبر مجتمع ایران داکیومنت است.

ترجمه تخصصی مقاله انگلیسی
شرکت رایان فراسوو با سابقه ترین موسسه ترجمه دانشجویی با قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوبش است. به دانشجویان عزیز می توانند با خیالی آسوده از خدمات این شرکت معتبر استفاده کنند.

استخدام فوق لیسانس صنایع
فارغ التخصیلان مقطع کارشناسشی ارشد و دکتری در رشته مهندسی صنایع برای احراز شغل پاره وقت بصورت دورکاری میتوانند با این موسسه همکاری داشته باشند.