بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

بعد از تکمیل پایان نامه و دفاع از آن، مقاله نویسی از پایان نامه یکی از وظایف مهم تمام دانشجویان مقطع دکتری است بطوریکه دانشجویان با چاپ مقاله در نشریات معتبر می توانند هم رزومه ای با ارزش به دست آورند و هم نمره ی عالی برای تحصیلات تکمیلی خود کسب کنند

مقاله با پایان نامه تفاوتهای ساختاری زیادی دارد که باید این مورد مد نظر قرار گیرد، یکی از این تفاوتها حجم محتوایی پایان نامه و مختصر بودن مقاله است زیرا مقاله چکیده ای از پایان نامه است در واقع مقاله همان مباحث و مطالب پایان نامه است در مقیاس کوچکتر.

باید در نظر داشته باشید که برای مقاله نوشتن از پایان نامه نباید از شیوه کپی و پیست استفاده کرد بلکه باید مطالبی که در پایان نامه درج شده را با ساختاری متفاوت و با مفهومی شبیه به مطالب پایان نامه نگارش کرد توصیه می کنیم اگر شخصا قادر به نگارش مقاله نیستید؛ این وظیفه مهم را فقط به بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه محول کنید.

دانشجویان مقطع دکتری ملزم هستند از پایان نامه ی خود مقاله ای استخراج نمایند. مجلات و ژورنالهای علمی پژوهشی خوبی در سطح کشور وجود دارد که دانشجویان این مقطع می توانند مقالات خود را در آن به چاپ برسانند.

مقاله چیست؟

دانشجویان با نوشتن مقالات در رشته ای که تحصیل می کنند و به چاپ رساندن این مقالات در مجلات معتبر و شناخته شده می توانند در استحکام  و ترویج دانش و تجارب خود نقش موثری داشته باشند. مقالات علمی پژوهشی بایستی دارای دستاوردی علمی بوده و دارای نوآوری و خلاقیت داشته باشند بطوری که در زمینه مورد مطالعه بتوانند مرزهای علم را توسعه داده و مفاهیم جدیدی را عرضه کنند. بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه؛ موسسه ای است که با اقدام علمی آشنا بوده و از حساسیتهای آن آگاه باشند.

چرا از پایان نامه مقاله استخراج می شود

 دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای همه ی گرایشهای دانشگاهی، برای استخراج مقاله از پایان نامه باید در جریان باشند که در مقاله باید توضیحی به اختصار ولی کامل از نتایج پایان نامه ارائه شود.

 استخراج مقاله از پایان نامه به عواملی بستگی دارد که به شرح زیر است:

  1. چاپ مقاله در شناساندن دانشجو به عنوان یک نخبه علمی کمک خواهد کرد و باعث قبولی راحت تر دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در مصاحبه دکتری می شود.
  2. با نوشتن مقاله به مخاطبین این موضوع را القا می کنید که از خواندن مقاله، چه دستاوردی به او  داده می‌شود. نتایج به دست آمده از پایان نامه نباید در بخشهای مورد بحث مقاله تکراری باشد.
  3. دانشجویانی که قصد پذیرش تحصیلی در دانشگاههای خارج از کشور را دارند ملزم به استخراج و یا نگارش مقاله هستند، پس  دانشجویان برای تقویت رزومه خود می توانند با استخراج مقاله بهترین راه را انتخاب نماید.
  4. ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی مورد علاقه ی دانشجو در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون ورودی
  5. امکان پذیرش پروژه های تحقیقاتی با درآمدی در سطح بالا

هزینه استخراج مقاله از رساله

از آنجا که دانشجویان با استخراج مقاله از پایان نامه شان گامی در جهت توسعه مرزهای علمی و پژوهشی کشور برخواهند داشت و همچنین رتبه ی آنها با نگارش مقاله، شاخصی پیدا خواهد کرد، پس فارغ التحصیلان در اتمام پایان نامه، به نوشتن مقاله ترغیب می شوند، با این تفاسیر اگر از پایان نامه، یک مقاله در مجله ای چاپ نشود، به نوعی بخشی زحمات دانشجو به هدر میرود برای ان منظور باید به این امر واقف بود که با چاپ مقاله است که مطالب پایان نامه، در سطحی گسترده تر در اختیار محققین و دانشجویان دیگر قرار خواهد گرفت و اینگونه است که عیار علمی دانشجو دیده می شود لیکن در این میان باید  به این نکته توجه داشت که این کار در بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه، امری هزینه بر خواهد بود و موسساتی که این مهم را انجام می دهند در قبال چنین خدماتی مبالغی را دریافت خواهند کرد چراکه  زمان زیادی صرف استخراج مقاله ای کوتاه از پایان نامه ای قطور خواهد شد.

حدود وظایف بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه در قبال دانشجو

همانطور پیشتر توضیح داده شد؛ انجام پایان نامه بسیار مفصل است و کلیه مراحل و جزئیات زیادی  در آن گنجانده می شود بنابراین ممکن است مطالعه آن خسته کننده باشد و علاوه بر این امکان چاپ و نشر پایان نامه های دانشجویی در نشریات معتبر و ژورنال های علمی وجود ندارد و برای این منظور دانشجویان و محققین دیگر، نمی توانند به محتوای پایان نامه ها دسترسی پیدا کنند.

وظیفه «بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه» آن است که با تمام توان و تخصص خود نسبت به تهیه و ارائه یک مقاله کاملا علمی و استاندارد اقدام نماید و دانشجو را تا مرحله پذیرش و چاپ مقاله حمایت نماید.

 درباره بهترین موسسه استخراج مقاله از پایان نامه

موسسات متعددی وجود دارند که خود را بعنوان یک مرکز پژوهشی معرفی کرده و با اهدافی سودجویانه اقدام به تبلیغات و پذیرش پروژه های دانشجویی می کنند اما «بهترین موسسه انجام پایان نامه» معمولا اهدافی متعالی تر از سوجویی دارد و اولویت اول آن کسب درآمد نیست. بنابراین توصیه می شود با بررسیهای همه جانبه، خود را از دام موسسات فاقد صلاحیت برهانید.

یکی از موسسات معتبر در زمینه مشاوره پایان نامه؛ موسسه دانشداران است که در تمام زمینه های پژوهشی می توانید از خدمات این موسسه بهره مند شوید. اغلب محققین این موسسه از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران هستند و با ارائه خدمات پژوهشی کاملا تخصصی و ارزشمند دانشجویان را در رسیدن به اهداف خود کمک می نمایند.

واقعیت این است که در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان با اهداف مختلفی اقدام به تهیه و انتشار مقاله می کنند و این مساله برای دانشجویان مقطع ارشد کاملا اختیاری است اما در مقطع دکتری، استخراج و چاپ مقاله، از پیش شرطهای دفاع به حساب می آید.