بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع

معرفی 5 موسسه از بهترین موسسات انجام پایان نامه مهندسی صنایع

ارزیابی و رتبه بندی پنج موسسه معتبر و دارای مجوز پژوهشی و تعیین بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع در کشور با نظر کاربران و اساتید راهنما


شاخصهایی که در این رتبه بندی مورد توجه قرار گرفته اند شامل تعهد به انجام کامل پروژه و عدم لغو آن در وسط پروژه | تعهد به انجام کامل اصلاحات مد نظر استاد راهنما | نداشتن مشکل همانندجویی در پایان نامه و …

معرفی بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه مهندسی صنایع به دلیل تخصصی بودن مفاهیم، الگوها، روش تحقیق و نرم افزارهای کاملا تخصصی آن مثل ارنا، گمز، متلب و … بایستی حتما توسط محققین متخصص انجام شود. در مرکز رتبه بندی دانشپورت ما میخواهیم  یادآوری کنیم که خدمات تخصصی را فقط باید متخصصین ارائه دهند و در مقابل عملکردشان مسئولانه پاسخگو باشند.
در این صفحه قصد داریم برای اولین بار در کشور با دید جامع علمی و پژوهشی، تجربه را با دانش و مهارت عجین کرده و برای اولین بار با معرفی 5 موسسه از برترین و متخصص ترین موسسات انجام پایان نامه مهندسی صنایع، راهی راهگشا را برای دانشجویان عزیز این رشته ترسیم کنیم.

نگاهی به برخی از شاخصهای تعیین کننده بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع

تعهد به انجام کامل کار و عدم لغو کار

متاسفانه در برخی از موسسات شاهد یک پدیده بسیار ناپسند هستیم و آن اینکه برخی از محققین وقتی به بخشهای مشکل پایان نامه می رسند ترجیح می دهند به بهانه های مختلف از ادامه پایان نامه انصراف بدهند. در چنین وضعیت دانشجو می ماند با یک پروژه زخمی که البته هم بخش زیادی از زمان خود را از دست داده است و هم هزینه گزافی بابت برای بخشی از پایان نامه که اهمیت چندانی هم ندارد  پرداخت کرده است.
صرف نظر از هزینه های مالی و زمانی که بر دانشجو تحمیل شده است؛ انجام یک پروژه ناقص برای موسسات جایگزین امری دشوار است و کمتر موسسه ای حاضر به قبول چنین پروژه هایی هستند. تمام این مطالب با این هدف بیان شد که به اهمیت «تعهد به انجام کامل کار و عدم لغو کار» پی ببرید.
بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع باید نسبت به پروژه دانشجویان طرف قرارداد خود متعهد و پاسخگو باشد و به هیچ عنوان حاضر به لغو قرارداد آنهم وسط پروژه نشود. طبق بررسی های بعمل آمده؛ موسساتی که در این صفحه به حضورتان معرفی می شوند همگی از موسسات کاملا معتبر و مسئولیت پذیر هستند و به هیچ قیمتی حاضر به خروج از تعهدات خود نیستند.

انجام کامل اصلاحات مد نظر استاد راهنما

اصلاحات پایان نامه مهندسی صنایع بخشی جدایی ناپذیر از هر پروژه است. اساسا اصلاحات به معنی هر تغییر دقیق و تخصصی است که توسط استاد راهنما به دانشجو ابلاغ می شود و هدف آن بهبود کیفیت محتوای پایان نامه و سینک شدن با نظر استاد راهنماست. گاها مشاهده میشود که در بسیاری مواقع وقتی دانشجو بخشی از پایان نامه را به استاد راهنما ارائه میکند؛ وزن اصلاحات درخواستی استاد راهنما گاها از تمام کارهایی که دانشجو انجام شده است بیشتر و سنگینتر است.
بعنوان مثال؛ طبق آمار مرکز رتبه بندی دانشپورت؛ اساتید دانشگاه شهید بهشتی تهران حتی بهترین پروژه ها را در ارائه اول تایید نمی کنند و مایل هستند نظرات اصلاحی خودشان طی چند مرحله در پایان نامه دانشجو لحاظ شود.
بنابراین مطرح شدن نظرات اصلاحی استاد راهنما بر روی پروژه همیشه به معنی ضعف یا نقص پایان نامه نیست بلکه گاهی اوقات شامل نظرات سلیقه ای استاد راهنماست ولی بهرحال دانشجو ملزم به رعایت تمام موارد است.
بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع باید خود را متعهد به اصلاحات مد نظر استاد راهنما بداند و از انجام آنها طفره نرود. در اغلب موسسات اصلاحات جزو وظایف تعریف شده است اما برخی موسسات نامعتبر از انجام اصلاحات شانه خالی می نند.

نداشتن مشکل همانندجویی

یکی از معضلاتی که دانشجویان مهندسی صنایع در خلال انجام پایان نامه شان با آن مواجه هستند؛ مساله همانند جویی هستند. سامانه همانندجویی ایرانداک؛ درگاهی است که پایان نامه های دانشجویی را با کارهای قبلی انجام شده تطبیق داده و میزان تشابه پایان نامه را با پروژه های سایر دانشجویان تعیین می کند. در اغلب دانشگاههای کشور این درصد تشابه نباید بیشتر از 30% باشد بطوریکه  اگر بیش از این میزان باشد؛ دانشجو اجازه دفاع از پایان نامه را نخواهد یافت و موظف است در متن و محتوای پایان نامه بازنگری کند.
اغلب موسسات معتبر پژوهشی؛ همزمان با نگارش بخشهای مختلف پایان نامه؛ همواره محدودیت های سامانه همانندجو را در نظر می گیرند و متن پایان نامه را از ابتدا بگونه ای تدوین می کنند که پروژه دچار این مشکل نشود. پس یکی از فاکتورهای بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع؛ جلوگیری از بروز مشکل همانندجویی در پروژه هاست.

اکنون نوبت رتبه بندی و معرفی 5 موسسه برتر در زمینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع است

پایان نامه نویسی مهندسی صنایع

وقتی مسئولیت رتبه بندی موسسات انجام پایان نامه مهندسی صنایع را برعهده گرفتیم؛ با موسسات بسیار متعددی جهت بررسی مواجه بودیم اما بسیاری از این موسسات در همان ابتدای ارزیابی از گردونه رقابت خارج شدند چرا که اصلا صلاحیت قبول پروژه  های مهندسی صنایع را نداشتند. هرچقدر که جلوتر رفتیم و ارزیابی ها پیشرفته تر شد؛ رقابت میان برترین موسسات  پایان نامه نویسی بیشتر و نتایج نزدیکتر بود تا اینکه در نهایت به پنج موسسه برتر در این حوزه رسیدیم.
ما به این نتیجه رسیدیم که انجام پایان نامه مهندسی صنایع یک تخصص است و باید توسط کار بلدان این حوزه انجام شود. مخصوصا در روزگار فعلی که سطح انتظار اساتید راهنما نسبت به کیفیت پروژه ها به طور فزاینده ای رو به افزایش است و تمام اساتید این رشته سخت گیریهای خودشان را دارند.

رتبه اول؛ معرفی موسسه طرح و دانش بعنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع در سطح کشور

موسسه طرح و دانش یکی از معتبرترین موسسات پیشرو در انجام پایان نامه مهندسی صنایع در سطح کشور است و سابقه ای طولانی در این زمینه دارد. این موسسه به عنوان یک مجموعه کاملا تخصصی و حرفه ای توانسته است  تمام معیارهای سخت گیرانه کارشناسان ما را  پاس کرده و عنوان بهترین موسسه انجام  پایان نامه مهندسی صنایع را از آن خود کند.
موسسه طرح و دانش بیش از پنج سال از آغاز فعالیت رسمی اش می گذرد و با بررسیهای بعمل آمده، قانع شدیم که قرار گرفتن در رتبه نخست این لیست بی دلیل نیست.
تمام حساسیتهای دانشجویان در این موسسه پشتیبانی می شود و دانشجویان رشته صنایع میتوانند از هر لحاظ اطمینان داشته باشند که پروژه شان به نحو احسن به اتمام می رسد.
خدمات این موسسه شامل انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی صنایع؛ نگارش پروپوزال، نگارش فصلهای نظری پایان نامه، شبیه سازی با نرم افزارهای تخصصی و تحلیلهای پیشرفته و همچنین نتیجه گیری نهایی است. ضمنا استخراج مقاله از پایان نامه، نگارش رساله دکتری مهندسی صنایع و تکمیل و اصلاح پایان نامه های ناقص نیز از خدمات این موسسه به حساب می آید. میزان رضایت دانشجویان از عملکرد این موسسه بالای 97 درصد بوده است. برای آشنایی بیشتر با خدمات  این موسسه و ثبت سفارش انجام پایان نامه می توانید در اینجا به وبسایت رسمی موسسه مراجعه کنید.

شرکت ایران داکیومنت یکی از بهترین موسسات انجام پایان نامه مهندسی صنایع

رتبه دوم بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع متعلق به شرکت ایران داکیومنت است. طی بررسیهای نامحسوسی که کارشناسان مرکز رتبه بندی انجام داده اند به این نتیجه رسیدیم که موسسه ایران داکیومنت به عنوان یک موسسه پژوهشی مستقر در تهران اینگونه می اندیشد که مشاوره و انجام پایان نامه مهندسی صنایع یک کسب و کار نیست که در بازار برای آن رقابت کنند بلکه یک خدمت آموزشی و فرهنگی است و باید توسط محققین کار بلد و دلسوز انجام شود. علی الخصوص در این روزگار که اغلب موسسات  در پی درآمد زایی و سوداگری هستند، اندک موسساتی مانند ایران داکیومنت نقش ستون و آبروی موسسات پژوهشی را ایفا می کنند.
وبگاه موسسه ایران داکیومنت نقطه شروعی است برای نوشتن یک پایان  نامه با کیفیت برای دانشجویانی که می خواهند نگرانی های عمیقشان درک شود. برای ورود به وبگاه رسمی شرکت ایران داکیومنت اینجا را کلیک کنید.

مجتمع پروپوزال نویسی دانش فراسو

موسسه دانش فراسو آماده خدمت رسانی و راهنمایی دانشجویان رشته مهندسی صنایع در زمینه انجام پروپوزال هستند، برای اینکه بدانید روی چه موضوعاتی می توانید بهتر کار کنید؛ برای اینکه پروپوزالتان به سرعت تصویب شود و برای اینکه دچار آزمون و خطا یا دوباره کاری نشوید می توانید از خدمات این موسسه بهره مند شوید.
خدمات تخصصی موسسه دانش فراسو شامل انجام پروپوزال مهندسی صنایع است و عزیزانی که مایل هستند بعد از پروپوزال؛ فصلهای پایان نامه شان را خودشان بنویسند می توانند با خیال راحت از خدمات این موسسه بهره مند شوند. برای آشنایی با این موسسه می توانید سایت موسسه را از اینجا دنبال کنید.

موسسه دانشیار

یکی از موسساتی که اخیرا به جمع 5 مرکز برتر انجام پایان نامه مهندسی صنایع پیوسته است موسسه دانشیار است. این موسسه در زمینه پایان نامه نویسی رشته های مختلف فعالیت دارد و یکی از زمینه های فعالیتش هم مهندسی صنایع است. انتخاب و گزینش این موسسه جهت درج در این لیست با تردیدهایی همراه بود چراکه هدف ما معرفی موسساتی هستند که کاملا تخصصی فعالیت دارند و از مدیریت یکپارچه و قدرتمندی برخوردار هستند درحالیکه در برخی از پروژه ها مدیریت مجموعه دانشیار متزلزل ظاهر شد. اما طبق آمار و نظرسنجیها و همچنین مطابق با اطلاعات پروژه هایی که خود موسسه در اختیار ما گذاشته است؛ این مجموعه میتواند در لیست قرار بگیرد امیدواریم نظرات کاربرانی که در این صفحه درج می شود شما را در تصمیم گیری بهتر یاری کند. جهت ورود به سایت موسسه دانشیار می توانید از آدرس https://danrc.com اقدام کنید.
توجه داشته باشید که در ارزیابی عملکرد موسسات مزبور؛ بالاترین استانداردهای دانشگاه صنعتی شریف تهران مورد  نظر بوده است.

سخن نهایی

ما معتقدیم که انجام پایان نامه مهندسی صنایع ترکیبی از دانش و تجربه بوده و هر موسسه ای که بخواهد به عنوان یک مشاوره پایان نامه مهندسی صنایع بصورت حرفه ای کار کند، باید حتماً تجربه نوشتن و نوآوری در پروژه ها را داشته باشد. به نظر ما بهترین موسسه انجام پایان نامه مهندسی صنایع ایران موسسه ای است که علاوه بر داشتن تخصص، دانش و تجربه بتواند به خوبی با انتظارات اساتید راهنما ارتباط برقرار کرده و بهترین پروژه را ارائه نماید. محققین چنین موسسه ای بایستی عاشق کارشان بوده و چند ساعتی از روز را فقط به مطالعه مقالات معتبر بین المللی مثل ژورنال الزویر اختصاص دهند تا موفق به افزایش دانش و تجربه خود شوند.
در خاتمه از موسساتی که مایل هستند عملکرد آنها در زمینه انجام پایان نامه مهندسی صنایع مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تایید در لیست بهترین ها قرار بگیرند دعوت میشود به مرکز رتبه بندی دانشپورت مراجعه کنند. شایان ذکراست که فرایند ارزیابی عملکرد موسسات حدود چهار ماه به طول می انجامد پس پیشاپیش از صبوری شما تشکر می کنیم.