هزینه اصلاح پایان نامه

اصلاح پایان نامه برای دانشجویانی که نسبت به نگارش پایان نامه اقدام کرده اند ولی با نظرات اصلاحی اساتید راهنما مواجه هستند گاها امری دشوار و زمان بر است. در موسسه پورتال دانش می توانید از خدمات اصلاح پایان نامه بهره مند شوید تا تمام ایرادات پایان نامه تان رفع شود. ما تا جلسه دفاع از پروژه شما پشتیبانی می کنیم.هزینه اصلاح پایان نامه

فرم درخواست مشاوره پایان نامه

هزینه اصلاح  پایان نامه در موسسه پورتال دانش چگونه براورد می شود؟

در مجموع هزینه انجام پایان نامه یک امر نسبی است و اصلاحات نیز از این قائده مستثنی نیست. هزینه انجام اصلاحات پایان نامه توسط موسسات پایان نامه نویسی معمولاً بر اساس نوع و حجم اصلاحات محاسبه می‌شود. در بعضی از موسسات پایان نامه نویسی، هزینه اصلاح پایان نامه در قیمت نهایی انجام پایان نامه شامل می‌شود، در حالی که در برخی دیگر، هزینه اصلاح به صورت جداگانه و به ازای هر صفحه از پایان نامه محاسبه می‌شود.

بنابراین، برای برآورد دقیق هزینه اصلاح پایان نامه، بهتر است با موسسه پایان نامه نویسی مورد نظر تماس گرفته و جزئیات و شرایط قیمت‌گذاری را با آنها مشاوره کنید. همچنین، قبل از تعیین هر موسسه پایان نامه نویسی، بهتر است قیمت ها و شرایط مختلف آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و پس از انتخاب بهترین گزینه، با آنها قرارداد ببندید.

شرایط پرداخت هزینه اصلاح پایان نامه در موسسه پورتال دانش

شرایط پرداخت هزینه در موسسه پورتال دانش بسته به نحوه همکاری و توافق با دانشجو متفاوت است. در حالت کلی، پس از بررسی مواردی مانند حجم کار، میزان اصلاحات و نیاز به مراجعه مجدد به دانشگاه، هزینه‌های اصلاح پایان نامه تعیین می‌شود.

عموماً در موسسه پورتال دانش از دانشجوها درخواست می شود تا مبلغی را که به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده است را پرداخت کنند. پس از انجام اصلاحات، موسسه به دانشجویان فاکتوری را ارائه می‌دهد که مبلغ باقی‌مانده برای پرداخت آن تعیین شده است. به طور کلی، شرایط پرداخت هزینه اصلاح پایان نامه در موسسه پورتال دانش بسته به شرایط همکاری و توافقات با دانشجو تعیین می‌شود.

بهتر است پیش از شروع پایان نامه؛ قالب نگارش پایان نامه را از سایت دانشگاه محل تحصیل دانلود کنید تا حداقل با اصلاحات شکلی مواجه نشوید. بعنوان مثال می توانید فرمت نگارش پایان نامه دانشگاه تهران را از سایت این دانشگاه دانلود کنید.