هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه

قیمت نگارش پایان نامه در موسسه پورتال دانش کاملا منطقی و منصفانه تعیین می گردد و یقین داشته باشید مبلغی که امروز بابت انجام یک کار خوب و با کیفیت می پردازید بسیار کمتر از هزینه هایی است که در آینده بابت انجام یک کار ضعیف متحمل خواهید شد.
هدف ما پشتیبانی، آموزش و توانمندسازی شما برای ارائه یک کار بی نظیر و قابل تحسین است پس روزهای خوب تان نزدیک است و آرامش مهمان شما خواهد شد [تماس فوری: 09101502239-09103434482]

تعیین هزینه انجام پایان نامه

 دانشجویان عزیزی که مایل به انجام پایان نامه ای با کیفیت و مطابق با معیارهای علمی هستند میتوانند با تعیین یک بودجه کاملا مناسب و منطقی، پروژه خودشان را برونسپاری کنند و زمان بندی دقیق از آن دفاع کنند. موسسه پورتال دانش برآن است تا از آغاز کار نگارش پایان نامه یعنی انتخاب موضوع  تا انتهای فصول و نهایتا زمان دفاع؛ هزینه انجام پایان نامه را به نحوی که دانشجو در توان دارد دریافت کند. این کار باعث می شود تا دانشجویان عزیز با اطمینان بیشتری ادامه کار را دنبال کند.  توجه داشته باشید موسسه ای که برای خدماتی ارزشمند؛ قیمتهایی مناسب و منصفانه تعیین می کند، بدان علت نیست که از کیفیت کار می کاهد بلکه به این معناست که کیفیت و رضایت دانشجویان عزیز را بیشتر از پول ارج می نهد.

دست در دست ما بگذارید تا با کمک هم از چالش بزرگ پایان نامه عبور کنید

قیمت انجام پایان نامه

فرم سفارش انجام پایان نامه

براورد هزینه انجام پایان نامه؛ به عوامل متعددی بستگی دارد بهمین دلیل، جهت آگاهی از جزئیات دقیق بهتر است با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و یا فرم موجود را تکمیل و ارسال نمایید.

شرایط پرداخت هزینه ها

بعد از قیمت گذاری پروژه، دانشجو می تواند همزمان با پیشرفت مراحل مختلف پایان نامه خود نسبت به پرداخت هزینه هر مرحله اقدام کند درواقع پس از حصول توافقات اولیه بین دانشجو و موسسه پورتال دانش، کار با واریز حدود 10 درصد از مبلغ کل قرارداد آغاز می شود. در این موسسه علاوه بر این که قیمت ها بسیار منصفانه و مناسب هستند، شرایط پرداخت نیز به گونه ای تنظیم شده است که دانشجو متحمل فشارهای اقتصادی نشود.  کافیست با پشتیبانی  تماس بگیرید و از شرایط پرداخت هزینه انجام پایان نامه مطلع شوید.

ضمانت پرداخت وجه و حسن انجام کار

تمام مبالغی که دانشجویان به عنوان هزینه انجام پایان نامه پرداخت می کنند به حساب موسسه واریز می شود نه محقق. موسسه یک پایان نامه با کیفیت و تضمینی را به دانشجویان ارائه می دهد و تا زمانی که یک کار با کیفیت به دانشجو تحویل داده نشود، مبلغی به حساب محقق واریز نخواهد نکرد.  بنابراین دانشجویان عزیز نباید هیچ گونه نگرانی از بابت ارائه یک کار کامل داشته باشند، زیرا موسسه پشتیبان و حامی حقوق آنهاست.

هزینه انجام پایان نامه شامل چه خدماتی است؟

پس از این که توافق بین موسسه پورتال دانش و دانشجو حاصل شد، مسئولیت انجام مراحل مربوط به پایان نامه از انتخاب موضوع گرفته تا تدوین فصول به یکی از محققین با تجربه این موسسه سپرده می شود و در انتها  پایان نامه ای با کیفیت به دانشجو تحویل داده خواهد شد. هزینه انجام پایان نامه شامل انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال و پشتیبانی تا تصویب، نگارش فصول پایان نامه، شبیه سازی یا تجزیه و تحلیل داده ها، آموزش مفاهیم پایه ای، پشتیبانی تا جلسه دفاع، انجام نظرات اصلاحی استاد راهنما و توانمند سازی جهت جلسه دفاع است. همانطور که اشاره شد؛ چنانچه در خلال نگارش پایان نامه، استاد محترم راهنما نظرات اصلاحی داشته باشند موسسه تمام این نظرات را در پایان نامه اعمال خواهد کرد.

بهترین مرکز نگارش پایان نامه

قیمت انجام پایان نامه شاید تنها دلیل تعیین بهترین موسسه انجام پایان نامه نباشد اما یکی از مولفه های بسیار مهم در تصمیم گیری دانشجویان عزیز است. ما اعتقاد داریم بهترین مرکز نگارش پایان نامه باید بتواند مطلوب ترین خدمات را با هزینه ای مناسب در اختیار دانشجویان قرار دهد و اگر این بالانس وجود نداشته باشد یعنی خدمات مطلوب نبوده و یا قیمت مناسب نباشد، هیچ موفقیتی حاصل نمی شود. تنظیم دقیق قیمت با کیفیت خدمات و همچنین مسئولیت پذیری و پشتیبانی کامل، میتواند از عوامل مهم تعیین بهترین موسسه انجام پایان نامه باشد. افتخار داریم که برای چهارسال متوالی عنوان بهترین موسسه پایان نامه نویسی را از آن خود کرده ایم.

هزینه نوشتن پروپوزال

همانطور که می دانید عوامل متعددی وجود دارند که می تواند بر هزینه نگارش پروپوزال تاثیر  بگذارد در واقع از آنجایی که هر پروپوزال دارای موضوعی متفاوت است، پس هزینه نگارش هر پروپوزال می تواند با پروپوزال دیگر متفاوت باشد. لازم به ذکر است؛ هزینه نگارش پروپوزال در برخی از رشته ها بیشتر است و دانشجو مجبور است هزینه بیشتری را متحمل شود و علت آن نیز نوع پژوهش است بنابراین توصیه می کنیم جهت آگاهی دقیق از هزینه نوشتن پروپوزال با کارشناسان تماس بگیرید یا فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید.

هزینه اصلاح پایان نامه های ناقص

هزینه اصلاح پایان‌نامه‌های ناقص بنابر رشته تحصیلی و میزان نواقص و معایب موجود در آن متفاوت است. معمولا هزینه اصلاح پایان‌نامه‌های ناقص جزو هزینه‌هایی است که میشد از آن جلوگیری کرد. اگر دانشجو از ابتدا یک موسسه خوب و معتبر را برای انجام پایان نامه خود انتخاب کند قطعا پایان نامه ای کامل و با کیفیت تحویل خواهد گرفت و مجبور نیست هزینه اضافی و  بیهوده برای اصلاح پایان نامه ناقص پرداخت کند. بهرحال اصلاح پایان نامه یکی از خدمات موسسه پورتال‌دانش هست که می توانید از این خدمات تخصصی بهره‌مند شوید جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

هزینه انجام رساله دکتری

هزینه انجام رساله دکتری نیز به چندین فاکتور مهم بستگی دارد. این فاکتورها عبارتند از رشته تحصیلی، گرایش دانشجو، دانشگاه محل تحصیل ، موضوع رساله، روش تحقیق و نرم افزارهای مورد استفاده در انجام رساله و … برای انجام رساله دکتری هیچگاه نمی‌توان یک تعرفه ثابتی از پیش تعیین کرد و قیمت این پروژه بسته به فاکتورهای ذکر شده متفاوت است. در موسسه پورتال‌دانش با ارائه قیمت‌های منصفانه و مناسب تلاش می شود تا از مشغله ذهنی و نگرانی دانشجویان کاسته و رساله‌ای تضمین شده و با کیفیت را با قیمتی مناسب ارائه کنیم ادامه مطلب…

سوابق موسسه پورتال دانش در نگارش پایان نامه های دانشگاهی

قبل از عقد قرارداد با یک موسسه، نیاز است که سوابق آن را به خوبی و با دقت بررسی کنید چراکه اگر کارتان را به یک موسسه باتجربه محول کنید، اطمینان خواهید داشت که هزینه انجام پایان نامه اولا منصفانه تعیین می گردد و ثانیا تمام مبالغی که پرداخت می کنید صرف پروژه تان خواهد شد نه صرف ناکارآمدی موسسه مزبور. موسسه پورتال‌دانش بیش از یک دهه است که در حوزه های پژوهشی فعالیت دارد و بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز بوده است ما اطمینان می دهیم هر ایده ای که داشته باشید به بهترین شکل و با کیفیت ترین نحو ممکن اجرا و تحویل داده خواهد شد. درضمن موسسه پورتال‌دانش تنها موسسه پژوهشی کشور است که دارای مقالات ایندکس در دانشکده کسب و کار هاروارد است.

تفاوت هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با مقطع دکتری

هزینه انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری معمولا با یکدیگر متفاوت است و این تفاوت به عوامل زیادی بستگی دارد. برخی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه انجام پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری عبارتند از:
1- مدت زمان انجام پایان نامه: مدت زمان انجام پایان نامه در دوره دکتری معمولا بیشتر است و این باعث افزایش هزینه می شود.
2- پیچیدگی و ابعاد تحقیق: پایان نامه های دکتری معمولا به علت پیچیدگی و ابعاد بیشتر، هزینه بیشتری دارند.
3- نیاز به تحقیقات بیشتر: پایان نامه های دکتری نیاز به تحقیقات بیشتری دارند و باید به موارد بیشتری پرداخته شود که باعث افزایش هزینه می شود.
4- سطح تخصصی تحقیق: پایان نامه های دکتری معمولا بر روی موضوعات بسیار تخصصی و پیشرفته تری انجام می شود که نیاز به مطالعات و تحقیقات بیشتری دارند و این باعث افزایش هزینه می شود.
5- نوع خدمات مورد نیاز: نوع خدمات مورد نیاز برای انجام پایان نامه در دوره دکتری ممکن است باعث افزایش هزینه شود.
6- شهرت و سابقه موسسه: هزینه انجام پایان نامه در دکتری نیز بر اساس شهرت و سابقه موسسه می تواند متفاوت باشد. موسسات با شهرت و سابقه بالاتر، معمولا هزینه بیشتری دارند.

به طور کلی، هزینه انجام پایان نامه در دوره دکتری معمولا بیشتر از هزینه در دوره کارشناسی ارشد است و این هزینه گاها تا سه برابر مقطع کارشناسی ارشد براورد می شود. جهت آگاهی از هزینه انجام رساله دکتری می توانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید.

تعداد پایان نامه های انجام شده
در این موسسه تا این لحظه

0پایان نامه

تعداد پایان نامه های در دست اقدام
در موسسه پورتال دانش

0پایان نامه

تعداد رساله های مقطع دکتری
که به سرانجام رسیده است

0رساله

تعداد رساله های در دست اقدام
در موسسه پورتال دانش

0رساله

چرا نباید صرفا به تعرفه ارزان در انجام پایان نامه باشیم؟

هزینه انجام پایان نامه در موسسات پایان نامه نویسی یکی از عوامل مهم در انتخاب یک موسسه است، اما فقط تمرکز بر تعرفه ارزان ممکن است باعث شود کیفیت کار و خدمات ارائه شده در پایان نامه شما کاهش یابد. در واقع، در صورتی که یک موسسه پایان نامه نویسی تعرفه بسیار پایینی داشته باشد، احتمالاً دلایلی وجود دارد که موجب این تعرفه پایین شده است. برای مثال، ممکن است این موسسه در جذب مشتریان جدید رقابت نداشته باشد و برای اینکه بتواند بازار را در برابر رقبای خود حفظ کند، تعرفه های خود را بسیار کاهش داده باشد. در این صورت، ممکن است کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این موسسه پایین باشد.
به علاوه، انتخاب یک موسسه پایان نامه نویسی برای انجام پایان نامه شما نباید فقط بر اساس تعرفه آنها صورت گیرد، بلکه باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد، مانند:
تخصص و تجربه موسسه در حوزه پایان نامه شما
ارائه خدمات مشاوره متمرکز بر نیازهای شما
کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده
امکانات فنی و زیرساختی موسسه برای انجام پایان نامه شما
قابلیت هماهنگی با شما و رعایت مهلت های تحویل پایان نامه.
بنابراین، قبل از انتخاب یک موسسه پایان نامه نویسی، بهتر است کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده را بررسی کرده و با توجه به نیازهای خود، انتخابی انجام دهید افتخار می کنیم که در موسسه پورتال دانش با ارایه خدمات با کیفیت همواره در کنار دانشجویان عزیز بوده ایم.

نظرات دانشجویان درباره موسسه پورتال‌دانش

در این بخش می توانید به نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربرانی که از خدمات موسسه پورتال دانش استفاده کرده اند دسترسی داشته باشید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی ما را در ادامه همکاری با شما دانشجویان عزیز دلگرم خواهد کرد و از این که دیدگاهتان را در مورد خدمات موسسه به اشتراک می گذارید و ما را در ارتقای سطح کیفی کار یاری می کنید، از شما سپاسگزاریم. دانشجویان عزیزی که از خدمات این مرکز بهره مند شده اند لطفا نظر خود را در مورد هزینه انجام پایان نامه های خود در مقایسه با موسسات دیگر بیان کنید.

با سلام
وظیفه خودم دونستم تا از زحمات کادر اداری و محققین موسسه پورتال دانش تشکر کنم. پشتیبانی و پاسخگویی موسسه واقعا عالی بود. من مهرماه تونستم دفاع کنم

سپهر مرادی, دانشگاه شهید بهشتی

از اینکه پروژه من رو قبول کردید ممنونم امیدوارم که مثل کار دوستم به موقع و با کیفیت انجام بشه

فاطمه کریم نژاد, دانشگاه آزاد تهران شمال

اینکه فقط در تهران شعبه دارید و در شهرستانها شعبه ای ندارید نقطه ضعف یک موسسه بزرگ هست درسته که تمام کارها غیرحضوری هست ولی به نظرم دفتر نمایندگی می تونه پیشنهاد بهتری باشه. با تشکر

کیوان پناهنده, دانشگاه تبریز

کیفیت کارتون نسبت به موسسات دیگه خیلی بهتره و این مساله موسسه پورتال دانش رو از بقیه موسسات متمایز می کنه. امیدوارم یک روزی بتونم جزو تیم فنی و محققین تون باشم

محمد حنفی, دانشگاه تهران مرکز

با سلام
من تعریف موسسه شما رو از همکلاسیهام در ترم گذشته شنیدم خواستم بدونم آیا هنوز هم پایان نامه کارشناسی ارشد کار می کنید یا نه. ممنون

رضا میراسماعیلی, دانشگاه شهید بهشتی

از اینکه کار من رو به موقع و با کیفیت مطلوب به دستم رسوندین خیلی ممنونم. خیلی استرس داشتم می ترسیدم به دفاع این ترم نرسم واقعا مدیون شما هستم

رویا علی زاده, دانشگاه آزاد اصفهان

آدرس موسسه شما رو یکی از دوستانم به من داد سوالم اینه که آیا فقط فصل چهارم پایان نامه رو هم انجام می دین؟

نگار پیرهادی, دانشگاه آزاد اهواز

به جرات می تونم بگم یکی از بهترین موسسات پژوهشی در سطح کشور هستین. پشتیبانی تمام وقت بدون تعطیلی خیلی دلگرم کننده است و استرس دانشجوها رو از بین می بره ممنونم از کادر اداری موسسه

سعید تقوی, دانشگاه کرمان

سلام، من اسم موسسه تون رو از بجه های دانشگاه شنیدم خواستم بپرسم هزینه انجام پایان نامه چقدر هست؟

لیلا عابدینی, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم پایان نامه من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین. بینهایت از زحمات شما ممنونم

یاسر تنهادوست, دانشگاه بومهن

من سه سال پیش با کمک موسسه پورتال دانش از پایان نامه ام با موفقیت دفاع کردم و اتفاقی دوباره به این سایت مراجعه کردم خیلی خوشحالم که همچنان به کارتون ادامه می دین و براتون آرزوی موفقیت دارم – ندا روستایی از اصفهان

ندا روستائی, دانشگاه آزاد شاهینشهر

خواستم از تمام پرسنل موسسه تشکر کنم همچنین از آقای دکتر راثی بابت  انجام پایان نامه و راهکارهایی که ارائه دادن واقعا ممنونم

احسان بداغی, دانشگاه آزاد آمل

با سخت گیری های استادم اصلا فکر نمی کردم بتونم با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کنم من بخش زیادی از موفقیتم رو مدیون موسسه هستم و امیدوارم این کیفیت و پشتیبانی اصولی تا همیشه ادامه داشته باشه واقعا موسسات مشابه پورتال دانش خیلی کم هستن

امین براتعلی, دانشگاه تهران

وجود موسسات پژوهشی با کیفیت میتونه خلاءهای پژوهشی و کم کاری های اساتید راهنما رو جبران کنه. صمیمانه از زحمات کادر علمی موسسه پورتال دانش تشکر می کنم

صدیقه مشایخی, دانشگاه علامه

تاثیر استفاده از محققین نخبه و مجرب در کاهش هزینه انجام پایان نامه

نگارش پایان نامه فرآیندی است که باید توسط محققین نخبه و مجرب انجام شود، چراکه کارامد بودن محققین سبب بهبود راندمان و در نتیجه کاهش هزینه انجام پایان نامه شود. محققین متخصص و با تجربه میتوانند از مسیر صحیح به جست و جو بپردازند و آگاهی لازم در این زمینه را دارند، درحالیکه محققین یا دانشجویان کم تجربه بیشتر گرفتار آزمون و خطا خواهند شد. محققینی که در موسسه پورتال‌دانش به امور پژوهشی میپردازند تمام ویژگیهای یک استاد با تجربه و دلسوز را دارند و با دقتی بسیار بالا و دلسوزانه برای پروژه دانشجویان وقت میگذارند. یکی از دلایل مهم مناسب بودن قیمت انجام پایان نامه در موسسه پورتال دانش همین مساله است.