انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری یکی از حساسترین و مهمترین مراحل پژوهشی برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری است. برای موفقیت در  این کار مهم باید برنامه ریزی دقیقی انجام داد و از مشورت مشاورین با تجربه استفاده کرد. متاسفانه بسیاری از دانشجویان بدلیل مشغله هایی که دارند قادر به نگارش پایان نامه شان نیستند به این عزیزان توصیه می شود از خدمات تخصصی موسسه پورتال دانش جهت نگارش پایان نامه بهره مند شوند و با موفقیت کامل از پایان نامه شان دفاع کنند.

فرم درخواست مشاوره پایان نامه

مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری چیست؟

یکی از مهم ترین دغدغه های پایان دوره کارشناسی ارشد انجام پایان نامه است که دانستن مراحل بسیار مهم است. از مراحلی که هنگام انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری میتوان اشماره کرد عبارتند از: انتخاب موضوعی مناسب، انتخاب منابعی مفید و مناسب، برنامه ریزی برای انجام پایان نامه، انتخاب استاد راهنما، پر کردن فرم های مربوط به پایان نامه، در آخر به تصویب رساندن پروپوزال.

هزینه انجام پایان نامه ارشد حسابداری به چه عواملی بستگی دارد؟

در این مقاله توسط اطلاعاتی که موسسه انجام پایان نامه در اختیارمان قرار داده سعی بر این داریم تا عواملی که بر روی هزینه انجام پایان نامه  در مقطع کارشناسی ارشد حسابداری تاثیر می گذارند را بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

رشته تحصیلی

یکی از عواملی که بر روی هزینه انجام پایان نامه تاثیر گذار است نوع رشته ی تحصیلی است بنابراین هزینه پایان نامه در همه ی رشته ها ثابت نیست و نرخ یکی ای ندارند.

دانشگاه

عوامل دیگری که بر روی هزینه تاثیر گذار است محل تحصیل و سطح علمی است که به دانشگاه بستگی دارد بعنوان مثال هزینه انجام پایان نامه برای دانشجوی دانشگاه تهران با هزینه دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستانها متفاوت است.

مقطع تحصیلی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار مقطع تحصیلی است. هزینه انجام پایان نامه در مقطع های مختلف مانند کارشناسی ارشد و دکتری  متفاوت می باشد.

عامل دیگر عبارت است از: موضوعی که برای پایان نامه خود باید انتخاب می کنید، مدت زمانی که برای پایان نامه خود صرف میکنید، نرم افزار هایی که برای پایان نامه خود استفاده می کنید و همچنین ساعت های توافق شده برای آموزش پایان نامه و غیره.

انجام پروپوزال حسابداری چه اهمیتی دارد؟

ابتدا به بررسی اینکه پروپوزال چیست و سپس به اینکه انجام پروپوزال حسابداری چه اهمیتی دارد می پردازیم. در واقع پروپوزال یک طرحی پیشنهادی برای نوشتن پایان نامه است. این طرح پیشنهادی یا پروپوزال مشخص می کند که در پایان نامه خود به چه نکات و موضوعاتی بپردازید. همچنین رعایت این نکات هنگام انجام پروپوزال از اهمیت زیادی برخوردار است.
در ادامه به برخی از این نکات که از اهمیت زیادی برخوردارند می پردازیم تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.
انتخاب بهترین عنوان همراه با مقدمه ای عالی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای نگارش پروپوزال حسابداری از برخی ابزار های آماری استفاده میشود که باید ابزارهای تحقیق را به صورت دقیق در پروپوزال ذکر کنید. مرحله ی نهایی ام نیز تحویل پروپوزال است که فرایند های خاص خودش را دارد و برای اطلاعات بیشتر باید به بخش آموزش دانشگاه خود مراجعه کنید.

زمان لازم جهت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

اکثر دانشجویان قبل از اینکه پایان نامه شان را شروع کنند به این فکر می کنند که چه مدت زمانی باید برای نوشتن پایان نامه خود صرف کنند.

مدت زمان لازم برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها به طور کلی 3 ترم می باشد. دانشجو باید در این 3 ترم با برنامه ریزی های لازم هم  به خوبی نحوه استخراج مقاله از پایان نامه را یاد بگیرد و هم زمان کافی برای نگارش پایان نامه ای عالی را داشته باشد.
همچنین هنگام برنامه ریزی به نکته ی دیگری که باید توجه کنید این است که باید هنگام نگارش پایان نامه به زمان در نظر گرفته شده برای ارائه ی پایان نامه خود توجه زیادی شود. مدت زمانی که برای دفاع از پایان نامه کارشناسی حسابداری در نظر گرفته شده است بین 20 تا 30 دقیقه است. انتخاب دقیق این ساعات بستگی به اساتید دارد.

انجام فوری نگارش پایان نامه حسابداری چگونه امکان پذیر است؟

اگر به این فکر کنید که برای چه میخواهید پایان نامه بنوسید و چه کسانی میخواهند پایان نامه ی شما را بخوانند ناخودآگاه خود را مجاب می کنید که پایان نامه ای عالی بنویسید، بنابراین اگر به دنبال پایان نامه ای عالی باشید، نمی توانید بدون برنامه ریزی، وقت و با نگارش فوری به پایان نامه دلخواه خود برسید. به طور کلی می توان گفت نگارش فوری پایان نامه ارشد حسابداری در صورتی که کیفیت پایان نامه برایتان مهم نباشد امکان دارد.

فرایند نگارشی
توسط موسسه انجام پایان نامه به بررسی اینکه چه نگارشی و فرایندی را باید رعایت کنیم تا به پایان نامه دلخواه خود برسیم پرداختیم. به طور کلی هر کاری فرایند خاص خود را دارد که وقتی آن را رعایت کنیم به نتیجه ی دلخواه مورد نظر خود میرسیم. برای انجام پایان نامه حسابداری هم نیز، باید یکسری فرایند های نگارشی را رعایت کنیم که این فرایند ها عبارتند از:
انجام برنامه ریزی روزانه برای کار کردن روی پایان نامه. حداقل باید روزانه بین 2 الی 5 ساعت بر روی پایان نامه خود کار کنید.
استفاده از تکنیک های مختلف در برنامه ریزی برای اینکه فشاری که ممکن است از طریق نوشتن پایان نامه به فرد وارد شود، جلوگیری شود.
انتخاب زمانی مناسب و شرایط و مکانی مطلوب برای نگارش پایان نامه
نوشتن مقدمه ای عالی و تاثیر گذار برای شروع پایان نامه
نوشتن تزی مناسب و عالی با توجه به رشته ی مورد نظر خود
نتیجه ای قوی که باید در این نتیجه دلیل اهمیت تز را بیان کنید
در اخر هم مروری کامل بر پایان نامه خود داشته باشید تا از غلط های نگارشی و یا چارت های مورد استفاده و غیره مطمئن شوید و اطلاعات تکمیلی پایان نامه خود را وارد کنید.

تکمیل فرایند نگارشی
در ادامه میخواهیم به بررسی اینکه این مرور پایان نامه چگونه باید انجام شود بپردازیم.
در ابتدا باید مطمئن شوید که متن تز خسته کننده نباشد و به صورت عامیانه و قابل درک باشد.
مروری بر نگارش پایان نامه خود داشته باشید و در صورت وجود غلط های نگارشی، گرامری، تایپی و… آن ها را اصلاح کنید.
خودتان را برای دفاع آماده کنید به دلیل اینکه یک فرصت عالی است. بنابراین تمرینات لازم را جهت تپق نزدن و بدون استرس بودن انجام دهید.
در آخر هم به تایمی که باید تز خود را تحویل دهید دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.