هزینه انجام رساله دکتری

قطعا هزینه انجام رساله دکتری به عوامل متعدد و بیشماری بستگی دارد و تا پروژه از همه جهات مورد بررسی قرار نگیرد؛ اظهار نظر در مورد قیمت خدمات امری دشوار خواهد بود. در این صفحه سعی شده است عوامل تاثیر گذار بر هزینه خدمات را مطرح کنیم و از شما دعوت کنیم چنانچه در این خصوص سوالاتی دارید با کارشناسان موسسه ارتباط بگیرید.

فرم درخواست مشاوره پایان نامه

هزینه انجام رساله دکتری به چه عواملی بستگی دارد

هزینه انجام رساله دکتری به چند عامل بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:
موضوع رساله: موضوع رساله یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده هزینه انجام رساله است. معمولاً رشته‌های مختلف در محدوده‌های قیمتی متفاوتی قرار می‌گیرند.
تعداد صفحات: تعداد صفحات رساله نیز بر هزینه آن تأثیرگذار است. هر چه تعداد صفحات بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای انجام رساله نیاز است.
نوع تحقیق: نوع تحقیق (کیفی یا کمّی) و نحوه یافتن داده‌ها و جمع‌آوری اطلاعات نیز به هزینه تأثیر می‌گذارد.
تجربه و شرایط شغلی استاد راهنما: استاد راهنما نقش مهمی در انجام رساله دارد و همکاری با یک استاد با تجربه و در دسترس تأثیر بسیار زیادی در هزینه انجام رساله دارد.
مدت زمان انجام: مدت زمان انجام رساله نیز بر هزینه آن تأثیر می‌گذارد، به عنوان مثال اگر موضوع رساله پیچیده باشد و نیاز به تحقیقات گسترده و زمان‌بر باشد، هزینه بیشتری نسبت به موضوعات ساده‌تر خواهد داشت.
کیفیت و سطح پذیرش ژورنال: نهایتاً بعد از اتمام رساله، ژورنال‌های مختلف امتیازدهی و ارزیابی می‌کنند. سطح ژورنال و کیفیت آن نیز تأثیرگذار است و معمولاً در ژورنال‌های با سطح بالاتر، امتیاز بیشتری به رساله داده می‌شود که این می‌تواند در هزینه نگارش رساله دکتری تاثیر بگذارد. معتبرترین نشریه بین المللی ساینس دایرکت است که می توانید به مقالات این نشریه دسترسی داشته باشید.

شرایط پرداخت هزینه انجام رساله دکتری در موسسه پورتال دانش چگونه است؟

شرایط پرداخت هزینه انجام رساله دکتری در موسسه پورتال دانش به صورت زیر است:
پرداخت توسط افراد حقیقی: در صورتی که شما به عنوان فرد حقیقی قصد دارید خدمات انجام رساله دکتری را دریافت کنید، می توانید مبلغ را به شکل نقدی، به صورت واریز به حساب بانکی یا پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه بانکی به موسسه پورتال دانش پرداخت کنید.
پرداخت توسط افراد حقوقی: در صورتی که شما به عنوان شرکت یا سازمان قصد دارید خدمات انجام رساله دکتری را دریافت کنید، می توانید با موسسه پورتال دانش قرارداد بسته و مبلغ را به صورت واریز به حساب بانکی یا پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید.
در هر دو حالت، پس از تایید پرداخت، موسسه پورتال دانش به شما فاکتور رسمی خدمات ارائه شده را صادر می کند.

آیا امکان پرداخت قسطی انجام رساله دکتری در موسسه پورتال دانش وجود دارد؟

نحوه پرداخت هزینه انجام رساله دکتری همواره مورد سوال بوده است در پاسخ به این سوال باید گفت بله، موسسه پورتال دانش برای راحتی مشتریان خود، امکان پرداخت قسطی هزینه انجام رساله دکتری را نیز فراهم کرده است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان موسسه پورتال دانش تماس بگیرید.

اهتمام موسسه پورتال دانش در تعیین هزینه ای مناسب برای نگارش رساله دکتری

موسسه پورتال دانش، به منظور تعیین هزینه مناسب برای نگارش رساله دکتری، با توجه به عواملی مانند زمان تحویل، تعداد صفحات، موضوع، تخصص و تجربه نگارشی نویسنده، با ایشان تماس گرفته و پس از بررسی جزئیات پروژه، به صورت دقیق هزینه را برای نویسنده ارائه می‌دهد. همچنین، موسسه پورتال دانش در پاسخ به سفارش‌دهنده‌ها به صورت رایگان مشاوره می‌دهد و در انتخاب بهترین راهکار برای نوشتن رساله دکتری به ایشان کمک می‌کند.

آیا در جستجوی بهترین موسسه انجام رساله دکتری باید به دنبال ارزان ترین قیمت باشیم؟

خیر، در جستجوی بهترین موسسه انجام رساله دکتری، بهترین روش، مقایسه قیمت‌ها و ارائه‌ی تعدادی پیشنهاد متفاوت است. البته قیمت نباید تنها فاکتور مهم در انتخاب موسسه باشد. عواملی مانند تجربه و کیفیت کار، تخصص و تعداد اساتید، زمان تحویل، سابقه کار و بازخورد مشتریان نیز باید در انتخاب مورد نظر قرار گیرند. بنابراین بهتر است در انتخاب موسسه انجام رساله دکتری، به جز قیمت، به سایر عوامل نیز توجه کنید.