پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پایان نامه دانشگاه آزاد همانند سایر دانشگاههای کشور از ضوابط و چهارچوب خاصی تبعیت می کنند که رعایت این ضوابط برای تمامی دانشجویان ضروری است بنابراین لازم است تا با چهارچوب پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بیشتر آشنا شوید

فرم درخواست مشاوره پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مراحل پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و روند انجام آن از انتخاب موضوع تا مراحل نهایی پس از دفاع پایان نامه، به طور کلی شامل یازده مرحله می باشد. چهار مرحله اول پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، مربوط به انجام و تصویب پروپوزال است. گفتنی است که تمامی مراحل پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، باید تحت نظارت کامل استاد راهنما بوده و علاوه بر بررسی هر فصل توسط ایشان، دانشجو موظف به ارائه گزارش کار مربوطه می باشد.

نگارش پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد

همان طور که در متن بالا گفته شد، نگارش پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد، طی چندین مرحله، انجام می شود، و این شش مرحله اول پایان نامه کارشناسی ارشد به طور کامل بعد از تکمیل شدن نسخه نهایی آن برای استاد راهنما و استاد مشاور ارسال می گردد. نکته مهم در نگارش پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد، این است که پس از ارائه و تصویب پروپوزال، دانشجو می بایست اقدام به نگارش سه فصل اول نماید و پس از تایید آن توسط استاد راهنما، امکان نگارش دو فصل بعدی را نیز خواهد داشت.

شرایط اخذ پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شرایط اخذ پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدین صورت است که دانشجو الزاما باید واحدهای درسی دیگری را پاس نموده باشد. او پس از اخذ واحد پایان نامه کارشناسی ارشد و انتخاب استاد راهنما و عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد مراحل دیگر مانند جست و جو در سامانه ایرانداک، ثبت نام در سامانه پژوهشیار و نگارش پروپوزال را شروع می کند. از شرایط اخذ پایان نامه دانشگاه آزاد، تایید پروپوزال در سامانه پژوهشیار می باشد. پس از آن در مرحله نهایی پس از دفاع پایان نامه، شرایط اخذ پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، تکمیل می شود.

فونت پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد

فونت پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد، موضوعی است که بررسی نحوه انجام صحیح آن هنگام سفارش پایان نامه ارشد ضروری است. فونت پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد B Zar بوده که اندازه آن در کل متن (12) و در سر تیترها (۱۴) می باشد.
یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه انجام پایان نامه، بررسی نگارش یا همان ویراستاری متن و از جمله اجرای صحیح فونت پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد می باشد.

پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چه تفاوتی با دانشگاه های دیگر دارد

در پاسخ به پرسش «پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چه تفاوتی با دانشگاه های دیگر دارد؟» در ابتدا می توان گفت که بررسی فصل چهارم آن (تجزیه و تحلیل آماری) کمی راحت تر صورت می گیرد.  علاوه بر این، به سوال «پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چه تفاوتی با دانشگاه های دیگر دارد» با توجه به مراحل آن می توان پاسخ داد؛ به طوری که برخی از مراحل، با کمک استاد راهنما می تواند کمی آسان‌ تر از سایر دانشگاه ها خصوصا دانشگاه های دولتی باشد.
البته این امر ممکن است برای برخی از رشته های دانشگاه آزاد اندکی متفاوت باشد. به عنوان مثال انجام پایان نامه مدیریت در گرایش های مختلف در برخی موارد، در طول پروسه تکمیلی، با سخت گیری های بیش تری مواجه می شود. هم چنین در پاسخ به سوال «پایان نامه ارشد دانشگاه آزاد چه تفاوتی با دانشگاه های دیگر دارد؟» می توان گفت که در دانشگاه آزاد بر خلاف دانشگاه های دیگر، قبل از دفاع پایان نامه، نیازی به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد نیست.