انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به تخصص، تجربه و مهارت بالایی دارد و بدلیل حساسیتی که دارد؛ دغدغه بسیاری از دانشجویان است. در موسسه پورتال دانش؛ نگارش پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد با بالاترین سطح کیفیت انجام میشود و ما تا جلسه دفاع پشتیبان دانشجویان عزیز هستیم. لطفا  مطالب مهم این صفحه را بخوانید و اگر سوالی برایتان پیش آمد، کارشناسان این مجموعه مشتاقانه پاسخگوی شما هستند.انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

فرم درخواست مشاوره پایان نامه

انجام  نامه کارشناسی ارشد

موسسه پورتال دانش به شما در مورد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کمک خواهد کرد. در ابتدا نیاز دارید تا موضوع پایان نامه خود را تعیین کنید. سپس باید یک پروپوزال پایان نامه بنویسید که شامل موضوع، سوالات تحقیقی، فرضیات، روش‌های تحقیق و منابع است. پس از انجام پروپوزال و تایید آن، شما می‌توانید به نوشتن پایان نامه خود بپردازید.

در ادامه، چند مورد کلی برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد را برای شما مطرح می‌کنیم:
1- پایان نامه باید با توجه به استانداردهای دانشگاه شما، نوشته شود. بنابراین، در ابتدا باید با استاد راهنمای خود در این زمینه مشورت کنید و به دستورالعمل‌ها و قوانین دانشگاه توجه کنید.
2- در پایان نامه خود باید با فرضیات و سوالات تحقیقی آشنا شوید. اینها را در پروپوزال پایان نامه خود تعیین کرده بودید، اما حالا باید به عنوان پایه‌ای برای تحقیقات و نوشتن پایان نامه خود استفاده کنید.
3- پایان نامه باید دارای فصل‌های مختلفی مانند مقدمه، مرور ادبیات، روش‌شناسی، نتایج، بحث و نتیجه‌گیری باشد. این فصل‌ها باید به گونه‌ای نوشته شوند که مطالب به خوبی مورد درک قرار گیرند و ترتیب آنها منطقی باشد.
4- استفاده از منابع پایان نامه بسیار مهم است. باید منابع مورد استفاده خود را از منابع معتبر و مطمئن دریافت کنید. همچنین، در پایان نامه خود باید به درستی از نقل قول‌ها، پارافریز و منابع مورد استفاده اطمینان حاصل شده باشد و در پایان نامه خود فهرست منابع را بر اساس استانداردهای دانشگاه شما نوشته و بررسی کنید. برای تهیه منبع پیرامون یک موضوع؛ می توانید به نشریات معتبر و بین المللی مراجعه کنید. نشریاتی همچون الزویر می تواند گزینه مناسبی باشد.
5- ما اعتقاد داریم تمرکز بر روی شیوه نامه نگارش پایان نامه بسیار مهم است. پایان نامه باید با توجه به گرامر، املاء، نوشتار و نگارش مناسب نوشته شود. به عنوان نمونه، باید جملات را با توجه به اصول گرامری موجود بنویسید و نشانه‌گذاری مناسب را برای نقل قول‌ها و پارافریز‌های استفاده شده در پایان نامه اعمال کنید.
6- نهایتا، باید زمان کافی برای نوشتن و ویرایش پایان نامه خود در نظر بگیرید. به اعتقاد کارشناسان موسسه پورتال دانش؛ پایان نامه باید در سطح بالایی از کیفیت و محتوا نوشته شود، بنابراین بهتر است زمان کافی برای نوشتن، ویرایش و بازبینی آن در نظر گرفته شود و یا اینکه از موسسات معتبر برای این کار استفاده کنید.

در کل، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به برنامه‌ریزی دارد. با رعایت موارد فوق، می‌توانید پایان نامه خود را با کیفیت بالا و به صورت مناسبی نوشته و تحویل دهید و اگر فرصت این کار را ندارید می توانید این مسئولیت را به محققین با تجربه موسسه پورتال دانش محول کنید.

اهمیت انتخاب یک موضوع خوب در انجام پایان نامه

انتخاب یک موضوع خوب برای پایان نامه بسیار مهم است زیرا این امر می‌تواند بر کیفیت و محتوای نهایی پایان نامه تأثیرگذار باشد. در ادامه به برخی از اهمیت‌های انتخاب موضوع پایان نامه اشاره می‌کنیم:
1- توانایی گستردگی: انتخاب یک موضوع خوب باید به گستردگی توانایی‌های شما در زمینه مورد نظر پاسخ دهد و شما را قادر به بررسی تمام جوانب مربوط به موضوع کند.
2- مشاور قابل قبول: انتخاب یک موضوع خوب باید توسط مشاور شما قابل قبول باشد. مشاور شما باید توانایی بررسی و ارزیابی پایان نامه شما را داشته باشد و بتواند شما را در طی فرآیند پژوهش و نگارش پایان نامه هدایت کند.
3- محتوای نوآورانه: انتخاب یک موضوع خوب باید محتوای نوآورانه ای را برای پایان نامه شما فراهم کند. یعنی شما باید به دنبال یافتن یک موضوع جدید و جالب باشید که بتوانید به آن یک رویکرد جدید و نوآورانه ارائه دهید.
4- تاثیر پذیری اجتماعی: انتخاب یک موضوع خوب باید تاثیر پذیری اجتماعی داشته باشد. یعنی شما باید به دنبال یک موضوع جامعه شناختی، فرهنگی، اقتصادی و… باشید که می‌توانید با بررسی آن برای جامعه مفید واقع شوید.
5- زمانبندی و دسترسی به منابع: انتخاب یک موضوع خوب باید با زمان‌بندی و دسترسی به منابع مربوطه سازگار باشد.
6- شخصیت شناسی: انتخاب یک موضوع خوب باید با شخصیت شما سازگار باشد. یعنی موضوع باید با علاقه و استعدادهای شما هماهنگ باشد و توانایی متمرکز شدن و پیگیری آن را داشته باشید.
7- فرصت‌های شغلی: انتخاب یک موضوع خوب باید با فرصت‌های شغلی آینده شما سازگار باشد. به عبارت دیگر، پایان نامه شما باید به شما کمک کند تا در حرفه خود پیشرفت کنید و از آن استفاده کنید.

به طور کلی، انتخاب یک موضوع خوب برای پایان نامه بسیار مهم است و می‌تواند تأثیر بسزایی در موفقیت شما در این فرایند داشته باشد. بنابراین، بهتر است که به دقت از میان موضوعات مختلف انتخاب کنید و با مشاورت با استاد راهنما و مطالعه منابع مختلف، تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد معمولا چند ماه طول میکشد

مدت زمان انجام پایان نامه ارشد بستگی به عوامل مختلفی دارد، مانند:
1- موضوع پایان نامه: بسته به موضوع پایان نامه و چگونگی تحقیق در آن، مدت زمان انجام پایان نامه ممکن است متفاوت باشد. برای مثال، اگر موضوع پایان نامه شما نیاز به انجام تحقیقات پایه‌ای داشته باشد، ممکن است برای جمع آوری داده‌ها و انجام آزمایش‌ها بیشتر از زمانی که برای تحقیق در موضوعی ساده‌تر نیاز است، صرف شود.
2- میزان تعهد و تمرکز: بستگی به میزان تعهد و تمرکز شما در انجام پایان نامه، مدت زمان انجام آن تغییر می‌کند. برای مثال، اگر شما به صورت منظم و با تمرکز بالا به پایان نامه خود کار کنید، ممکن است زمان کمتری نیاز باشد تا به پایان آن برسید.
3- نحوه تدوین پایان نامه: مدت زمانی که برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز است، بستگی به نوع پایان نامه شما و شیوه تدوین آن دارد. برای مثال، اگر پایان نامه شما شامل آزمایش‌ها و نتایج آن‌ها باشد، باید زمان بیشتری برای تدوین نتایج و بررسی‌های موردنیاز بگذارید.
بنابراین، نمی‌توان به طور دقیق مدت زمان انجام پایان نامه را مشخص کرد و برای هر کس و موضوع، مدت زمان متفاوت خواهد بود. با این حال، می‌توان به طور معمول گفت که انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد بین 2 تا 5 ماه زمان می‌برد.

پروپوزال چیست و کیفیت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد چه اهمیتی دارد

پروپوزال یا پیش‌نویس پایان نامه، یک سند مهم است که شامل خلاصه‌ای از پژوهشی است که می‌خواهید در پایان نامه خود ارائه دهید. در این سند، به بیان موضوع پایان نامه، اهمیت آن، سؤالات پژوهشی، فرضیات، متغیرها، روش‌های تحقیق، نمونه‌گیری، جمع‌آوری داده‌ها، تجزیه و تحلیل داده‌ها، یافته‌ها و نتیجه‌گیری پرداخته می‌شود.
انجام پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد، به این صورت که به دانشجو کمک می‌کند تا بتواند تحقیقاتش را با دقت و در یک مسیر منسجم و پویا شروع کند. پروپوزال به دانشجو کمک می‌کند تا چارچوبی برای کار خود تعریف کند، مسیری را برای تحقیقات خود پیش بینی کند و بتواند بخش‌های مختلف پایان نامه خود را پویا کند. علاوه بر این، ارائه پروپوزال به استادان و بررسی‌کنندگان پایان نامه، برای قبولی و موفقیت پایان نامه ارشد بسیار مهم است.
از نظر کارشناسان موسسه پورتال دانش؛ کیفیت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد، برای موفقیت در پایان نامه بسیار مهم است. اگر پروپوزال کارشناسی ارشد به خوبی انجام شود، مطمئن شوید که موضوع پایان نامه شما مناسب و قابل قبول است و احتمالاً در پایان نامه خود موفق خواهید بود. همچنین، اگر پروپوزال خوبی نوشته نشود، استادان و بررسی‌کنندگان می‌توانند مشکلاتی را در پایان نامه شما پیدا کنند و در نتیجه موفقیت شما را به خطر بیندازند.

انجام پایان نامه مهندسی عمران:

انجام پایان نامه  مهندسی عمران یکی از تخصصهای موسسه پورتال دانش است. اگر در نگارش پایان نامه این رشته دچار مشکل هستید می توانید از خدمات ویژه این موسسه بهره مند شوید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید این صفحه را بخوانید

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی:

انجام پایان‌نامه در رشته مدیریت بازرگانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. جهت آگاهی از اهمیت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی و آشنایی با خدمات موسسه پورتال دانش در این رابطه؛ ادامه مطلب را بخوانید.

انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک:

به عنوان یکی از موسسات تخصصی در انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی، موسسه پورتال دانش با تیمی از متخصصان و اساتید با تجربه در این حوزه، به دانشجویان کمک می کند تا پایان نامه ای با کیفیت بالا و به موقع تهیه و ارائه کنند. ادامه مطلب را بخوانید

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر:

موسسه پورتال دانش با دارا بودن تیمی از متخصصین حوزه کامپیوتر، خدمات تخصصی و حرفه‌ای در انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر ارائه می‌دهد. این خدمات از ارائه موضوعات پایان نامه تا پشتیبانی جلسه دفاع را شامل می شود. ادامه مطلب را بخوانید.

انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی:

کارگروه انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی در موسسه پورتال دانش یکی از تخصصی ترین کارگروههای کشور است بنابراین اگر در نگارش پایان نامه این رشته دچار مشکل هستید هم اکنون می توانید با کارشناسان تماس بگیرید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر این صفحه را بخوانید

انجام پایان نامه روانشناسی:

انجام پایان‌نامه روانشناسی حساسیتهای خاص خود را دارد و نیاز به صرف وقت کافی و مطالعات گسترده دارد اگر فرصت اینکار را ندارید با مشاورین موسسه پورتال دانش تماس بگیرید و یا ادامه مطلب را بخوانید.

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات:

رشته مدیریت فناوری اطلاعات دارای گرایشهای مهمی است و نگارش پایان نامه در این رشته مستلزم توان فنی و علمی بالایی است. با مجربترین محققین کشوری در این کارگروه در خدمت شما هستیم. ادامه مطلب را بخوانید

انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی:

رشته مدیریت منابع انسانی یکی از گرایشهای مهم مدیریت است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود جهت آگاهی از شرایط نگارش پایان نامه در این رشته ادامه مطلب را بخوانید.

انجام پایان نامه حسابداری:

برای انجام پایان نامه حسابداری؛ متخصصین موسسه پورتال دانش در خدمت شما هستند. ادامه مطلب را بخوانید

نگارش فصلهای پایان نامه ارشد چه اصولی دارد

نگارش فصل‌های پایان نامه ارشد باید بر اساس اصولی صورت گیرد که به شرح زیر است:
1- فصل مقدمه: در این فصل باید ابتدا به معرفی موضوع، اهمیت آن و پرسش‌های پژوهشی که در پایان نامه پاسخ خواهید داد، پرداخته شود. همچنین، در این فصل باید به مرور ادبیات مرتبط با موضوع و پژوهش‌های پیشین در این حوزه اشاره شود.
2- فصل تحلیل و بررسی ادبیات: در این فصل باید به بررسی دقیق تحقیقات پیشین و ادبیات مرتبط با موضوع پرداخته شود. همچنین، در این فصل باید به بررسی نوآوری‌ها و تفاوت‌های میان تحقیقات پیشین و پژوهش خود اشاره کرد.
3- فصل روش تحقیق: در این فصل باید به شرح روش تحقیقی که در پژوهش خود به کار می‌برید، از جمله نوع تحقیق، جامعه آماری، نمونه‌گیری، روش جمع‌آوری داده‌ها، روش‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها و نحوه تفسیر نتایج، پرداخته شود.
4- فصل نتایج: در این فصل باید نتایج پژوهش و داده‌های بدست آمده از تحلیل داده‌ها را به صورت دقیق و مرتب ارائه کرد. همچنین، در این فصل باید به تفسیر نتایج و مقایسه آن با تحقیقات پیشین، اشاره شود.
5- فصل نتیجه‌گیری و پیشنهادات: در این فصل باید به جمع‌بندی کلی نتایج پژوهش و پاسخ به سؤالات پژوهشی، پرداخته شود. همچنین، در این فصل باید به پیشنهادات برای تحقیقات آینده اشاره شود نتایج پژوهش نیز باید در این فصل به طور مختصر مورد بررسی قرار گیرد. در پایان، می‌توانید به محدودیت‌های پژوهش و نیز پیشنهادات برای بهبود آینده پژوهش‌های مرتبط با موضوع، اشاره کنید.
6- فصل پیوست‌ها: در این فصل، مطالبی که به دلیل حجم یا محتوا، در فصول اصلی قرار نگرفته‌اند، مورد بررسی قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، در این فصل می‌توانید به جزئیات روش تحقیق، بررسی نتایج تکمیلی و جدول‌ها و نمودارهای اضافی، اشاره کنید.

در کل برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد به نکات زیر دقت کنید:
در تمام فصل‌ها، باید از منابع معتبر و مرتبط با موضوع استفاده شود.
نوشتار باید به صورت مرتب و قابل فهم باشد و به هیچ عنوان نباید از مطالب موضوع خارج شود.
در تمام فصل‌ها، باید به ترتیب منطقی پرداخته شود.
مطالب باید به زبان ساده و روان باشند و به جزئیات غیرضروری توجه نشود.
استفاده از جملات کوتاه و روان و همچنین استفاده از تصاویر و جداول، کمک می‌کند تا نگارش بهتری داشته باشید.

 انجام تضمینی پایان نامه توسط موسسات چطور امکان پذیر است

انجام تضمینی پایان نامه توسط موسسات یا افراد به معنای ارائه یک پایان نامه با کیفیت و مطابق با استانداردهای مورد انتظار است. برای این منظور، موسسات و افرادی که این خدمات را ارائه می‌دهند، با داشتن دانش، تجربه و ابزارهای لازم، به دانشجویان کمک می‌کنند تا پایان نامه‌ی بهتری ارائه دهند.
برای انجام تضمینی پایان نامه، موسسات و افراد متخصص باید با دانشجویان یک قرارداد مشخص و معتبر منعقد کنند. در این قرارداد، مواردی مانند اطلاعات فردی، موضوع پایان نامه، مدت زمان انجام پایان نامه، هزینه‌های پرداختی و مسئولیت‌های هر طرف مشخص می‌شود. موسسه پورتال دانش دارای تیمی از افراد متخصص و با تجربه در زمینه‌های مرتبط با پایان نامه بوده و تا لحظه دفاع پشتیبان شما عزیزان است
همچنین موسسه پورتال دانش دارای یک سیستم کنترل کیفیت قوی است. این سیستم کنترل کیفیت، شامل بررسی‌های داخلی و خارجی، بازخوردهای دانشجویان و تجربیات قبلی، بررسی مطالب نگارش شده با استفاده از نرم‌افزارهای تحلیل متن و غیره می‌شود.

انجام ویرایش پایان نامه کارشناسی ارشد

ویرایش پایان نامه کارشناسی ارشد به معنای اصلاح و بهبود نگارش و محتوای پایان نامه است. در این مرحله، هدف اصلی این است که پایان نامه به یک متن با کیفیت و بهینه تبدیل شود. در ادامه، به برخی اصول و رویکردهای مهم در ویرایش پایان نامه ارشد می‌پردازیم:
۱. توجه به قواعد نگارشی: قواعد نگارشی، مانند گرامر، نویسه‌شناسی و نشانه‌گذاری، بسیار مهم هستند و باید به دقت رعایت شوند. این قواعد باید با استفاده از کتابخانه‌های معتبر و منابع قابل اعتماد بررسی شوند.
۲. بررسی دقیق محتوا: محتوای پایان نامه باید درست و معتبر باشد و از منابع قابل اعتماد استفاده شود. همچنین، محتوای پایان نامه باید با هدف اصلی پایان نامه مطابقت داشته باشد و به سوالات تحقیقاتی پاسخ دهد.
۳. بررسی قالب: قالب پایان نامه شامل مواردی مانند نوع قلم، فاصله‌گذاری، شماره‌گذاری صفحات و عناوین فصل‌ها است. قالب پایان نامه باید با استفاده از قوانین موجود در دانشگاه و استانداردهای مرتبط با پایان نامه مطابقت داشته باشد.
۴. تصحیح املا: تصحیح املا باید با دقت انجام شود و تمام کلمات و اصطلاحات باید به درستی نوشته شوند. بهتر است از نرم‌افزارهای تصحیح املا نیز برای کمک به تصحیح املا استفاده شود.
۵. ویرایش مجدد: بعد از اصلاحات اولیه، ویرایش مجدد پایان نامه برای چکیده و جزئیات نیز مهم است. در این مرحله، پایان نامه با دقت مطالعه و تمام ایرادات آن رفع شود.

انجام فوری پایان نامه کارشناسی ارشد توسط موسسه پورتال دانش چگونه میسر است

انجام فوری پایان نامه کارشناسی ارشد توسط موسسه پورتال دانش، بسته به شرایط مختلف، ممکن است به صورت مختلفی انجام شود. در زیر چند راهکار برای انجام فوری پایان نامه ارشد آورده شده است:
۱. محول کردن کار به یک محقق با سابقه و تجربه: اولین گام برای انجام فوری پایان نامه کارشناسی ارشد در موسسه پورتال دانش؛ محول کردن مسئولیت پروژه به یک محقق با سابقه و تجربه است. این محققین معمولاً قابلیت ارائه خدمات فوری را دارند و می‌توانند در اسرع وقت پایان نامه شما را به اتمام برسانند.
۲. موسسه پورتال دانش دارای تیم کاری بزرگ: موسساتی که تیم کاری بزرگی دارند، می‌توانند به دلیل داشتن بیشترین منابع، به سرعت پایان نامه شما را تکمیل کنند.
۳. پیش از شروع کار، تمام منابع لازم را فراهم میکنیم: زمانی که قصد داریم پایان نامه‌ یک دانشجو را به صورت فوری انجام دهیم، سعی می شود در ابتدای کار، تمام منابع لازم را فراهم کنیم تا بتوانیم بدون تاخیر کار را تحویل دهیم.
۴. درخواست خدمات فوری: درخواست خدمات فوری از موسسه پورتال دانش، می‌تواند در تسریع انجام پایان نامه کمک کند. البته بعضی از محققین، خدمات فوری را با قیمت بالاتری ارائه می‌دهند که این امر می‌تواند برای دانشجویانی که زمان برای آنها در اولویت است؛ کمک کننده باشد.
۵. برنامه‌ریزی دقیق: در صورتی که مدت زمان کافی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ندارید؛ برنامه ریزی دقیق بسیار مهم است. اگر فرصت این کار را ندارید پس بهتر است از محققین مجرب مجتمع پورتال دانش بهره مند شوید.

انجام پایان نامه ارزان کارشناسی ارشد 

در عمل، هزینه‌ انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بستگی به چندین عامل دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موضوع پایان نامه، نوع و میزان خدمات درخواستی، زمان تحویل، شرایط پرداخت و … اشاره کرد. بنابراین، دقیقاً نمی‌توان گفت چه راهکاری برای انجام پایان نامه ارزان برای شما وجود دارد و بهتر است در این زمینه با کارشناسان موسسه صحبت کنید. به هر حال، برای انجام پایان نامه با هزینه‌ی کمتر، میتوانیم پیشنهاداتی را مطرح کنیم و با توجه به شرایطتان تصمیم بگیرید.

قرارداد انجام پایان نامه

قرارداد انجام پایان نامه، یک معامله قانونی بین دانشجو و موسسه پورتال است که در آن شرایط انجام پروژه پایانی، تعهدات و حقوق و مزایای هر دو طرف مشخص می‌شود. این قرارداد به عنوان یک قرارداد خدماتی، شامل موارد زیر می‌شود:
1- شرایط انجام پروژه: در این بخش، جزئیات مربوط به محتوا و محدودیت‌های پروژه پایانی، توضیح داده می‌شود.
2- شرایط مالی: شامل مبلغ کل قرارداد، مبلغ پیش‌پرداخت و زمان پرداخت‌ها، می‌شود.
3- شرایط زمانبندی: شامل زمان تحویل پروژه، مراحل پیشرفت پروژه و زمان تحویل هر مرحله، می‌شود.
4- شرایط قانونی: شامل مسئولیت‌های قانونی و  اخلاقی هر دو طرف در صورت عدم اجرای تعهدات، انحصار اطلاعات و حقوق مالکیت فکری، می‌شود.
5- شرایط لغو قرارداد: شامل شرایط لغو قرارداد توسط هر دو طرف و شرایط بازپرداخت هزینه پرداخت شده، می‌شود.
مهم است که دانشجو و موسسه پورتال دانش، پیش از توافق در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، به دقت تمامی شرایط را بررسی کرده و در صورت نیاز، با کارشناسان مربوطه مشورت کنند.

 مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در موسسه پورتال دانش

موسسه پورتال دانش یکی از موسساتی است که در زمینه پایان نامه کارشناسی ارشد خدمات ارائه می‌دهد. مراحل انجام پایان نامه در این موسسه عبارتند از:

1- مشاوره و تعیین موضوع: در این مرحله، دانشجو با یک مشاور تخصصی در موضوع پایان نامه خود مشاوره می‌کند و پس از تعیین موضوع، یک پروپوزال پایان نامه تهیه می‌شود.
2- تهیه پایان نامه: پس از تایید پروپوزال، دانشجو با کمک مشاور، پایان نامه خود را طبق اصول علمی و روش‌های استاندارد تهیه می‌کند. این موسسه امکان ارائه خدمات ویرایش و بازنویسی پایان نامه را نیز دارد.
3- بررسی تخصصی: پس از تهیه پایان نامه، آن را به صورت کامل به یک کارشناس تخصصی ارسال می‌کنند تا در مورد محتوا، روش‌های استفاده شده و ارجاعات علمی آن، بررسی و اظهار نظر کند.
4- بازخورد و اصلاحات: پس از دریافت بازخورد کارشناس، اصلاحات لازم در پایان نامه اعمال می‌شود و پایان نامه برای نهایی‌سازی آماده می‌شود.
5- چاپ و تحویل: پس از نهایی‌سازی پایان نامه، آن را چاپ و تحویل می‌دهند و در صورت لزوم، به درخواست دانشجو، نسخه‌های الکترونیکی نیز ارائه می‌شود.

دوستان عزیز؛ تمام کارشناسان موسسه پورتال دانش با افتخار در کنار شما عزیزان هستند و ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات شمائیم

نظرات کاربران:

نظرات دانشجویانی که از خدمات این مجموعه استفاده کرده اند برای ما بسیار با ارزش است بنابراین از عزیزان تقاضا داریم نقطه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه به بررسی برخی از نظرات دانشجویان عزیز می پردازیم:

با سلام
وظیفه خودم دونستم تا از زحمات کادر اداری و محققین موسسه پورتال دانش تشکر کنم. پشتیبانی و پاسخگویی موسسه واقعا عالی بود. من مهرماه تونستم دفاع کنم

سپهر مرادی, دانشگاه شهید بهشتی

از اینکه پروژه من رو قبول کردید ممنونم امیدوارم که مثل کار دوستم به موقع و با کیفیت انجام بشه

فاطمه کریم نژاد, دانشگاه آزاد تهران شمال

اینکه فقط در تهران شعبه دارید و در شهرستانها شعبه ای ندارید نقطه ضعف یک موسسه بزرگ هست درسته که تمام کارها غیرحضوری هست ولی به نظرم دفتر نمایندگی می تونه پیشنهاد بهتری باشه. با تشکر

کیوان پناهنده, دانشگاه تبریز

کیفیت کارتون نسبت به موسسات دیگه خیلی بهتره و این مساله موسسه پورتال دانش رو از بقیه موسسات متمایز می کنه. امیدوارم یک روزی بتونم جزو تیم فنی و محققین تون باشم

محمد حنفی, دانشگاه تهران مرکز

با سلام
من تعریف موسسه شما رو از همکلاسیهام در ترم گذشته شنیدم خواستم بدونم آیا هنوز هم پایان نامه کارشناسی ارشد کار می کنید یا نه. ممنون

رضا میراسماعیلی, دانشگاه شهید بهشتی

از اینکه کار من رو به موقع و با کیفیت مطلوب به دستم رسوندین خیلی ممنونم. خیلی استرس داشتم می ترسیدم به دفاع این ترم نرسم واقعا مدیون شما هستم

رویا علی زاده, دانشگاه آزاد اصفهان

آدرس موسسه شما رو یکی از دوستانم به من داد سوالم اینه که آیا فقط فصل چهارم پایان نامه رو هم انجام می دین؟

نگار پیرهادی, دانشگاه آزاد اهواز

به جرات می تونم بگم یکی از بهترین موسسات پژوهشی در سطح کشور هستین. پشتیبانی تمام وقت بدون تعطیلی خیلی دلگرم کننده است و استرس دانشجوها رو از بین می بره ممنونم از کادر اداری موسسه

سعید تقوی, دانشگاه کرمان

سلام، من اسم موسسه تون رو از بجه های دانشگاه شنیدم خواستم بپرسم هزینه انجام پایان نامه چقدر هست؟

لیلا عابدینی, دانشگاه آزاد تهران شمال

با سلام خواستم اطلاع بدم فصل سوم پایان نامه من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین. بینهایت از زحمات شما ممنونم

یاسر تنهادوست, دانشگاه بومهن

من سه سال پیش با کمک موسسه پورتال دانش از پایان نامه ام با موفقیت دفاع کردم و اتفاقی دوباره به این سایت مراجعه کردم خیلی خوشحالم که همچنان به کارتون ادامه می دین و براتون آرزوی موفقیت دارم – ندا روستایی از اصفهان

ندا روستائی, دانشگاه آزاد شاهینشهر

خواستم از تمام پرسنل موسسه تشکر کنم همچنین از آقای دکتر راثی بابت  انجام پایان نامه و راهکارهایی که ارائه دادن واقعا ممنونم

احسان بداغی, دانشگاه آزاد آمل

با سخت گیری های استادم اصلا فکر نمی کردم بتونم با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کنم من بخش زیادی از موفقیتم رو مدیون موسسه هستم و امیدوارم این کیفیت و پشتیبانی اصولی تا همیشه ادامه داشته باشه واقعا موسسات مشابه پورتال دانش خیلی کم هستن

امین براتعلی, دانشگاه تهران

وجود موسسات پژوهشی با کیفیت میتونه خلاءهای پژوهشی و کم کاری های اساتید راهنما رو جبران کنه. صمیمانه از زحمات کادر علمی موسسه پورتال دانش تشکر می کنم

صدیقه مشایخی, دانشگاه علامه